زیر سقف دودی درخشنده دو میلیاردی شد/ برادر بیگلری میلیاردر سینما شد!

مرداد ۲۰, ۱۳۹۶

[ad_1]

به گزارش خبرنگار فرهنگی «فرهنگ نیوز»؛ «زیر سقف دودی» پوران درخشنده بعد از گذشت ۵ هفته از اکران و با در اختیار داشتن ۱۰۱ سالن نیز به فروش هفتگی ۳۵۱ میلیون تومانی و در مجموع به فروش یک میلیارد و ۷۵۹ میلیون تومانی رسیده است؛ همچنین فیلم «برادرم خسرو» ساخته احسان بیگلری هم با وجود گذشت ۹ هفته از اکران و در اختیار داشتن ۲۳ سالن توانست به فروش هفتگی۱۰۲  میلیون تومانی و در مجموع به فروش یک میلیارد و ۸۵۵ میلیون تومانی برسد.

قیمت “اکسیدان” حامد محمدی از ۳ میلیارد تومان فراتر رفت!

«اکسیدان» حامد محمدی هم بعد از گذشت ۳ هفته از اکران و با در اختیار داشتن ۱۱۷ سالن به فروش هفتگی یک میلیارد و ۸۹ میلیون تومان و فروش کلی ۳ میلیارد و ۲۳۸ میلیون تومان رسیده است.

جواد عزتی،امیر جعفری،شبنم مقدمی،شقایق دهقانی،رضا بهبودی ،لیندا کیانی،علی استادی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه فیلم «اکسیدان» آمده است: «اصلان اگر می دانست گرفتن ویزا اینهمه دردسر دارد ،اصلا عاشق نمی شد»

“زیر سقف دودی” درخشنده دو میلیاردی شد

«زیر سقف دودی» پوران درخشنده بعد از گذشت ۵ هفته از اکران و با در اختیار داشتن ۱۰۱ سالن نیز به فروش هفتگی ۳۵۱ میلیون تومانی و در مجموع به فروش یک میلیارد و ۷۵۹ میلیون تومانی رسیده است.

فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، بهنوش طباطبایی، هوشنگ توکلی، مریم بوبانی، هادی مرزبان، فریبا متخصص، شهرام حقیقت دوست، رسول نجفیان، نفیسه روشن، آزیتا حاجیان، حسام نواب صفوی و فرشید زارعی‌فرد  از جمله بازیگران این فیلم هستند.

«زیر سقف دودی» به موضوع طلاق عاطفی میان زوج‌ها می‌پردازد.

«ویلایی ها» از مرز یک میلیارد گذشت

فیلم «ویلایی ها» ساخته منیر قیدی هم با گذشت بیش از ۹ هفته از اکران و با در اختیار داشتن  ۴۵سالن به فروش هفتگی ۵۶ میلیون تومانی و در مجموع به فروش یک میلیارد و ۸۷ میلیون تومانی رسیده است.

طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، آناهیتا افشار، علی شادمان، ثریا قاسمی، امیر علی ایمان وند، علیرضا داوری، هستی فرطوسی، سوگل و سوگند بارانی و آوین منصوری در اولین ساخته بلند منیر قیدی به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه «ویلایی ها» آمده است: در سال های جنگ، خانواده برخی رزمندگان در مجتمع های ویلایی در حوالی خط مقدم ساکن شده اند

برادر بیگلری میلیاردر سینما شد!

فیلم «برادرم خسرو» ساخته احسان بیگلری هم با وجود گذشت ۹ هفته از اکران و در اختیار داشتن ۲۳ سالن توانست به فروش هفتگی۱۰۲  میلیون تومانی و در مجموع به فروش یک میلیارد و ۸۵۵ میلیون تومانی برسد.

شهاب حسینی، ناصر هاشمی، هنگامه قاضیانی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه فیلم «برادرم خسرو» آمده است: خسرو (شهاب حسینی) مرد جوانی است که به بیماری دو قطبی مبتلاست و باید مدتی را در خانه برادرش ناصر (ناصر هاشمی) و همسرش (هنگامه قاضیانی) بگذارند. اما رفتارهای عجیب و کودکانه خسرو آرامش خانه ناصر را از بین می برد و».

حمید نعمت‌الله “رگ خواب” میلیاردر شدن در سینما را پیدا کرد

«رگ خواب» حمید نعمت الله بعد از گذشت ۳ هفته از اکران و با در اختیار داشتن  ۹۶ سالن در اختیار دارد، توانست به فروش هفتگی ۵۲۸ میلیون تومانی و فروش کلی دو میلیارد و ۳۸ میلیون تومان برسد.

لیلا حاتمی، کورش تهامی، الهام کردا، لیلا موسوی، خسرو بامداد، اصغر پیران،بهزاد رحیم خانی، غزاله جزایری، بامداد نعمت الله، شکوفه هاشمیان، نوشین تبریزی در آخرین ساخته نعمت الله ایفای نقش کرده اند.

در خلاصه «رگ خواب» آمده است: « مینا بعد از جدایی از همسرش به دنبال شغل و محل اسکانی می گردد. در این مسیر با کامران مدیر رستورانی که در آن کار می کند آشنا می شود. کامران سرپناهی به وی می دهد. مینا تحت تاثیر حمایت ها و محبت های کامران به وی دل می بازد ، کامران نیز به مینا مشتاق و علاقمند است. روزها از پس هم می گذرد و عشق مینا به کامران کاسته نمی شود و اوج می گیرد.اما کامران دیگر قصد ادامه ندارد..»

“نهنگ عنبر ۲” ۱۸ میلیاردی می‌شود؟

«نهنگ عنبر ۲» ساخته سامان مقدم که ۹ هفته از اکران آن می گذرد با در اختیار داشتن ۱۷۹ به فروش هفتگی یک میلیارد و ۱۶۶ میلیون و فروش کل ۱۷ و ۹۴۴ میلیون تومانی رسیده است.

رضا عطاران ، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوى، امیرحسین آرمان، سیروس گرجستانى، رضا ناجی و على قربان‌زاده به عنوان بازیگران اصلی و شهلا ریاحى، کتایون امیر ابراهیمى، محسن قاضی مرادى، اسدالله یکتا و احمدرضا اسعدى از جمله بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم در مقطع زمانی «نهنگ عنبر» می گذرد و برشی دیگر از زندگی شخصیت‌های اصلی قصه یعنی همان ارژنگ و رویا با بازی رضا عطاران و مهناز افشار در همان دوران است.

[ad_2]

لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.