‌برگزیدگان جشنواره قصه‌گویی «حکایت خورشید» معرفی شدند

بهمن ۱۲, ۱۳۹۶

[ad_1]

براساس خبرها به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری، در جشنواره «حکایت شیرین» که ویژه دهه کرامت در طبس برگزار شد، بیش از ۴۰ نفر از همکاران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سراسر کشور شرکت کردند.

بر همین اساس، در میان این ۴۰ نفر، از طرف ستاد برگزاری جشنواره ۱۲ نفر به عنوان برگزیده اعلام شد که ۱۰ نفر آنان از کارشناسان و مربیان کانون بودند.

جشنواره قصه‌گویی قصه‌های قرآنی و سیره امام رضا(ع) با عنوان «حکایت خورشید» از سوی آستان مقدس حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) در طبس برگزار شد.

بر اساس این خبر، «صادق کیانی‌مقدم» از آفرینش‌های فرهنگی تهران، «آسیه رحمتی‌رضوی» از اندیمشک، «زهرا بابادی» از چهارمحال و بختیاری، «داوود ریحانی» از فریمان خراسان رضوی، «اکبر نوروزنژاد» از آذربایجان غربی، «الهام عباسی» از سمنان، «الهه تاجیک» از ورامین، «الهام مرادی» از کرمانشاه، «سمیه زارعی» از یزد و «سیدقاسم سیدی‌مقدم» از خراسان رضوی برگزیدگان این جشنواره قصه‌گویی هستند.

 کمک هزینه سفر زیارتی به عتبات عالیات، شهرهای مشهد مقدس، قم، طبس و کاشمر و هدیه متبرک فرهنگی، هدایای این برگزیدگان است.

جشنواره «حکایت خورشید» هر ساله در طبس ویژه ایام نورانی دهه کرامت برگزار می‌شود.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.