کانون پرورش برای نمایشگاه هفته‌ ملی کودک فراخوان داد

شهریور ۱۵, ۱۳۹۶

[ad_1]

براساس خبرها به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نهادها و سازمان‌ها، تشکل‌ها و وزارت‌خانه‌های علاقه‌مند به مشارکت در برنامه‌ها و نمایشگاه هفته‌ی ملی کودک در تهران می‌توانند با تکمیل فرم ثبت‌نام برای استفاده از فضاهای نمایشگاهی، سالن‌های برپایی نشست و کارگاه، اقدام و برنامه‌ها و فعالیت‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه این رویداد ارایه کنند.

در فراخوان نمایشگاه «دست‌آوردهای سازمان‌ها در حوزه کودک و نوجوان»، از متقاضیان حضور در برنامه‌های هفته‌ی ملی کودک خواسته شده است نماینده‌ی خود را برای پیگیری کار با معرفی‌نامه‌ کتبی به همراه فرم ثبت‌نام تکمیل شده و اطلاعات پیوستی تا تاریخ اول مهر ۱۳۹۶ به صورت حضوری به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و یا از طریق رایانامه markazafarineshha۹۹۲@gmail.com به این دبیرخانه معرفی کنند.

در بخش دیگری از این فراخوان آمده است: روز جهانی کودک فرصتی است تا همه ما در هر سن و سالی که هستیم کودکی کنیم و کودک درون خود را بهتر بشناسیم و هم‌صدا با آینده‌سازان این مرز و بوم یک‌صدا فریاد برآریم که امید، شادی، آگاهی، نشاط و سرزندگی جامعه، جهان را به سوی زیبایی‌های مناسب‌تر رهنمون می‌سازد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌چنین اعلام آمادگی کرده است پیرو برگزاری نشست‌های شورای سیاست‌گذاری، نمایشگاه و برنامه‌های هفته ملی کودک را با همراهی، همدلی و مشارکت دیگر نهادها و تشکل‌ها به اشتراک بگذارد تا همه فعالان حوزه کودک در این مسیر در کنار یکدیگر شاهد اتفاق‌های قابل تامل و ارزشمندی باشند.

برنامه‌های هفته ملی کودک امسال با شعار «هر کودک نشانی خداست…» طی روزهای ۱۵ تا ۲۱ مهر در تهران و سراسر ایران از سوی نهادها و سازمان‌های مختلف و در چهارچوب برنامه‌های ملی برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، فرم فراخوان برنامه‌های هفته‌ ملی کودک از طریق پایگاه خبری کانون یا وب سایت مرکز آفرینش‌ها قابل دسترسی است.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.