نمایشگاه هفته‌ ملی کودک، میزبان ۴۰ نهاد شد

مهر ۱۲, ۱۳۹۶

[ad_1]

براساس خبرها به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، «نمایشگاه دست‌آوردهای سازمان‌های دولتی و تشکل‌های مردم نهاد هم‌زمان با هفته‌ ملی کودک از ۱۵ تا ۲۱ مهر در سالن‌های نمایشگاهی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌ی کودک همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.»

بر اساس این گزارش، «در سالن ۲هزارمتری قرار است میزبان بخش‌های مختلف کانون با برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی باشیم، اما در سالن ۳هزار متری علاوه بر موسسه‌های دولتی، تشکل‌های مختلف نیز حضور خواهند داشت تا به ارایه‌ی آخرین دست‌آوردها و یا برنامه‌های خود در حوزه‌ کودک و نوجوان بپردازند.»

حضور چند ناشر حوزه‌ کودک، نشریات کودک و ارایه‌ برنامه‌های حوزه کودک از سوی سازمان‌ها در این نمایشگاه فرصتی را برای خانواده‌ها، معلمان و مربیان فراهم خواهد آورد تا بتوانند در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و مذهبی زمینه‌های موجود را شناسایی و از آن‌ها بهره ببرند.

بر همین اساس، شرکت پست، سازمان هلال‌احمر، انجمن دیابت، وزارت بهداشت، ‌ درمان و آموزش پزشکی، شورای کتاب کودک، سازمان فضایی ایران، اداره‌ی آب و فاضلاب و… برخی از حاضران در این نمایشگاه هستند.

 علاقه‌مندان برای آشنایی با فعالیت‌های این نهادها همه روزه می‌توانند به نشانی خیابان فاطمی، خیابان حجاب، ‌مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.