مراسم تودیع و معارفه وزیر ارشاد آغاز شد

شهریور ۴, ۱۳۹۶

[ad_1]

طبق اخبار رسیده، در آئین تودیع صالحی امیری ، تعداد زیادی از کارکنان وزارت ارشاد همچنین جمعی از مدیران و معاونان قبلی این وزارتخانه از جمله حجت الله ایوبی معاون پیشین امور سینمایی وزارت ارشاد، حسین انتظامی، حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات و همچنین جمعی از اهالی سینما و هنر حضور پیدا کرده اند.

محمدرضا تابش، محمد اللهیاری، برزین ضرغامی، محمد مهدی حیدریان و جمع  دیگری از مدیران وزارت ارشاد در این مراسم حضور دارند.

شهرداد روحانی که اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران در آغاز مراسم را رهبری می کرد، گفت: هنرمندان و موزسین ها در تمام دوران تاریخی همیشه سهمی داشته اند و در مراسم ها و اتفاقات همواره شرکت کرده اند، ارکستر سمفونیک در جنگ تحمیلی نیز برای روحیه دادن به رزمندگان حضور داشت و هنرمندان در این باره قطعات زیادی ساختند.من هم این قطعه را که می خواهیم حالا اجرا کنیم، در آن دوران ساختم که امروز این قطعه را به یاد عزیزانی که جان خود را در آن زمان دادند اجرا می کنیم. در ادامه گروه موسیقی قطعه ای را اجرا کردند.

گزارش کامل مراسم تودیع و معارفه وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی متعاقبا ارسال می‌شود.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.