قطب‌الدین صادقی از «فن‌آوری قصه‌گویی» سخن می‌گوید

بهمن ۲, ۱۳۹۶

[ad_1]

براساس خبرها به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دکتر قطب‌الدین صادقی و دیالما مادلار منس داور فلیپینی جشنواره سخنرانان این نشست خواهند بود.

بر این اساس قصه‌گویان، نویسندگان، مربیان و فعالان حوزه‌ی کودک و نوجوان از ساعت ۱۴ تا ۱۶ این روز می‌توانند در سالن کنفرانس شماره یک مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پای صحبت این کارشناسان بنشینند.

در عین حال، در پایان این نشست دکتر قطب‌الدین صادقی نویسنده و کارگردان و مدرس نام آشنای کشورمان به همراه مادلار منس موسس خانه‌ی قصه‌ی (فلیپین) به سوال‌های مخاطبان پاسخ خواهند داد.

بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تمام روزهای برگزاری جشنواره از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ صبح و بعد از ظهر روزهای دوم و چهارم بهمن از ۱۴ تا ۱۷:۳۰ و تنها، روز سوم بهمن از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ پذیرای علاقه‌مندان است.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.