سرپرست کانون پرورش فکری کرمانشاه منصوب شد

مهر ۲۴, ۱۳۹۶

[ad_1]

براساس خبرها به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون در این حکم بر ایجاد زمینه کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های مراکز فرهنگی‌هنری و اهتمام بر هماهنگی‌های لازم در استان کرمانشاه تاکید کرده است.

بر اساس این خبر مهناز فتاحی متولد ۱۳۴۷ و از کارشناسان باسابقه‌ی کانون این استان است که پیش از این به عنوان‌های مربی، کارشناس و کارشناس مسوول در بخش‌های فرهنگی، هنری و ادبی فعالیت داشته است.

 فتاحی نویسندگی کتاب‌های کودک و نوجوان، نمایش‌نامه، داوری مسابقه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی را در کارنامه کاری خود دارد و تاکنون برگزیده و نامزد جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان، کتاب فصل، کتاب سال جمهوری اسلامی، جایزه پروین اعتصامی، کتاب برتر کودک و نوجوان، خاتم و جایزه بزرگ جلال احمد نیز بوده است.

کتاب‌های دلم یک دوست می‌خواهد، اردیبهشتی دیگر، طعم تلخ خرما، قلب کوچک سپهر، فرنگیس و… از جمله آثار منتشر شده فتاحی است.

پیش از فتاحی ریاست کانون استان کرمانشاه سال‌ها برعهده رضا موزونی بود که به تازگی به عنوان مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون منصوب شده است.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.