روابط عمومی معاونت صدا:نگاه ویژه به دستاوردهای اقتصادی انقلاب اسلامی در ایام الله دهه مبارک فجر

بهمن ۱۳, ۱۳۹۵

 مدیر رادیو اقتصاد در آستانه فرارسیدن سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر از تدارک ویژه این شبکه رادیویی برای پاسداشت این مناسبت فرخنده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، اکبر رضایی مدیر رادیو اقتصاد ضمن گرامیداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از تدارک ویژه برنامه های متنوع به این مناسبت خبر داد و تصریح کرد:رادیو اقتصاد به دلیل رویکرد تخصصی و نگاه ویژه به مقوله اقتصاد، به تمامی موضوعات غیر اقتصادی نیز نگاهی اقتصادی دارد. بنابراین در ایام الله دهه مبارک فجر نیز با رویکرد اقتصادی به تولید و پخش ویژه برنامه های مختلف اقدام نموده و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در حوزه اقتصاد را بررسی می‌کند.

   وی در ادامه با بیان اینکه ویژه برنامه های رادیو اقتصاد در این ایام به بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی به شکل مقایسه‌ای خواهند پرداخت، خاطرنشان کرد: این مقایسه ها در شاخص های مختلف اقتصادی در قیاس با زمان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون و همچنین جایگاه ایران بین اقتصادهای بزرگ دنیا قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران خواهد بود. همچنین نگاه به آینده اقتصاد ایران که به کجا خواهد رسید و در چه جایگاهی در دنیا قرار خواهد گرفت نیز از دیگر محورهای برنامه سازی رادیو اقتصاد در این ایام است.

   رضایی همچنین با اشاره به برنامه های رادیو اقتصاد همچون نود و هشتی ها، روی خط اقتصاد، رهیافت، روز از نو، ویژه برنامه 22 بهمن و اقتصاد تعطیل نیست و …. افزود: این برنامه ها در قالب نگاه به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در زمینه های اقتصاد سیاسی، اقتصاد فرهنگی، اقتصاد شهری و … در سه بخش عمده صنعت، بازرگانی و کشاورزی تولید و پخش شده و به موضوعاتی همچون نقش مردم در پیشبرد اقتصاد کشور انقلابی، مروری بر اخبار و تحلیل آنها با رویکرد اقتصاد مقاومتی و معرفی توانمندیهای کشور در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌پردازند.

متبع:radio.irib

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

۲ Comments

  salar به‍ ۱۳, ۱۳۹۵

  باید قدر این این انقلابو دونست

  پاسخ دادن
   fardin به‍ ۱۳, ۱۳۹۵

   ishala sal hay sal in enqelab paydar bashe

   پاسخ دادن

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.