تغییر مدیرکل امور استان‌های وزارت ارشاد/ غیاثی جایگزین احمدی شد

مهر ۶, ۱۳۹۶

[ad_1]

علی غیاثی ندوشن در گفتگویی کوتاه با خبرنگار مهر انتصابش را از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این مسئولیت تائید و ابراز امیدواری کرد بتواند در ایجاد هماهنگی میان ادارات کل ارشاد برای انجام فعالیت‌های مختلف به این وزارتخانه کمک جدی بکند.

به گفته وی، در ابلاغ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید شده تا انتخاب مدیرکل جدید برای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، وی (غیاثی) به عنوان سرپرست این اداره کل نیز مشغول به فعالیت باشد.

در حکم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به علی غیاثی ندوشن آمده است:

نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها منصوب می شوید. برقراری ارتباط مستمر، هماهنگی و تقویت تعاملات بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و معاونت و ادارات ستادی تابعه، نیاز سنجی و بررسی مسائل و مشکلات ادارات استانی، ایجاد بستر مناسب به منظور بهره گیری از ظرفیت های موجود وزارتخانه در جهت کمک به توسعه و ترویج فرهنگ و هنر اسلامی-ایرانی و تعمیق ارزش های دینی، پیگیری و ارائه گزارش از نحوه اجرای برنامه های ابلاغی مورد انتظار است. همچنین تا تعیین مدیرکل استان سرپرستی اداره کل یزد نیز به جنابعالی محول می گردد. امید می رود با استعانت از خداوند متعال و استفاده از نیروهای کارآمد و همراهی معاونت ها و ادارات ستادی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید

بر این اساس، علی غیاثی ندوشن جایگزین محمدمهدی احمدی شده است که به تازگی و با حکم سیدعباس صالحی به عنوان مدیرکل حوزه وزارتی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شده بود.

علی غیاثی ندوشن دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته جامعه شناسی است. مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان یزد، مدیرکل امور مشارکت‌ها و شهرداری‌های نهاد کتابخانه‌های کشور و معاونت امور استان‌ها و مجلس و مشارکت‌های این نهاد، ‌ در سوابق فرهنگی وی به چشم می‌خورد.

[ad_2]
لینک خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.