آیا توییتر رفع فیلتر می شود؟

مرداد ۳۱, ۱۳۹۶

براساس آرای کسب شده توسط جهرمی وزیر پشنهادی وزارت ارتباطات ، این شخص به این سمت منصوب شده است و حال سوالی که اکثر کاربران فضای مجازی به دنبال پاسخ آن هستند ، وضعیت فیلترینگ توییتر می باشد!

محمدجواد آذری جهرمی در سال ۱۳۶۰ در جهرم استان فارس به دنیا آمد. در برنامه پیشنهادی وی برای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران که توسط پایگاه اطلاع‌رسانی دولت منتشر شد از او به عنوان پرورش یافته در «خانواده‌ای مذهبی و وفادار به آرمانهای اسلام، ایران و انقلاب با تقدیم یک شهید و یک جانباز» یاد شده‌است.

با توجه به اینکه وی جوان ترین وزیر در تاریخ دولت های کشور تا کنون می باشد، پس از کسب رأی اعتماد از نمایندگان مجلس ، زمزمه هایی از رفع فیلترینگ برخی شبکه های اجتماعی نظیر توییتر شنیده می شود .

جهرمی درباره فیلترینگ این شبکه اجتماعی اظهار داشته که این عمل توسط وزارت ارتباطات صورت نگرفته است و رفع فیلترینگ آن در دست این وزارتخانه نیست . وی تأکید کرده است که دلیل فیلترینگ این شبکه حفظ امنیت ملی بوده است و دلایل اخلاقی و فرهنگی پشت آن نمی باشد .

جهرمی در پایان تشریح کرد:‌ باید درباره این موضوع (رفع فیلتر توئیتر) مذاکره و صحبت کنیم ما تلاش خودمان را می‌کنیم تا در این زمینه به یک جمع‌بندی مناسب برسیم.

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn

Tags ;

Leave a Comment

Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.